Artox

Výrobce ARTOX před několika lety přišel na trh s originálním řešením typizované stavebnice.

Základní informace

Díky ucelenému sortimentu instalačních dílů systém umožňuje řešení jakékoliv složitosti a instalaci do prakticky všech typů a konstrukcí staveb.

Kromě základních dílů o průměru 300 mm jsou v nabídce i stavitelné díly menších rozměrů, umožňující postupné zasouvání do dílů základních. Systém se tak stává částečně teleskopický, čímž je zajištěna milimetrová přesnost při instalaci a odpadá tím zbytečné řezání materiálu.

Kromě běžných svislých a vodorovných dvířek společnost ARTOX vyvinula jedinečná dvířka Quick Touch, která umožňují vkládání různých čelních panelů pro maximální sladění v interiéru. V nabídce ARTOX lze vybírat z ucelené řady barevných odstínů, dřeva, nerezu, barevného skla či zrcadla. Zákazník si dokonce může zvolit i vlastní dekor jako například keramický obklad, kámen apod. Při sjednocení dekoru s okolní stěnou mohou dvířka v interiéru působit jako neviditelná.

SHOZY PRÁDLA PRO KOMERČNÍ VÝSTAVBU (hotely, penziony, nemocnice apod.)

Systém shozu na prádlo je v poslední době velice často vyžadován i v komerční výstavbě a to především pro hotely, penziony, lékařské zařízení či pro domy seniorů. Hlavní rozdíl shozu prádla ARTOX 40 od shozu pro domácí využití je velikost shozové šachty, jejíž průměr je 40cm a samozřejmě větší vhozová dvířka cca 50x40cm, což dává uživatelům možnost pojmout objemnější množství shazovaného prádla. Vhozová dvířka pro komerční využití je možno dodat v jakémkoliv barevném provedení.

Tento typ shozu prádla je opět vyráběn z nestatického, hygienického a nehořlavého materiálu NEREZ. Na vhozová dvířka ARTOX 40 lze dodat posouzení požární odolnosti na EW15 DP1. ARTOX 40 není určen jen pro komerční využití, ale často si nachází uplatnění i ve větších rodinných domech.

Zaujaly Vás naše služby?

Dejte nám vědět, o jakou službu byste měli zájem.