Hunter

Automatické závlahové systémy Hunter® jsou systémy špičkové kvality.

Základní informace

Závlahové systémy Hunter® zajistí zcela automatickou zálivku trávníkových ploch, ploch s výsadbami, stromů i keřů a to na:

  • zahradách rodinných domů,
  • veřejných plochách parků a zahrad,
  • sportovních plochách fotbalových, atletických, tenisových či baseballových stadionů,
  • golfových hřištích.

Díky správnému rozmístění postřikovačů a prvků kapkové závlahy nebo jiného typu mikrozávlahy se výrazně zvýší efektivita zalévání. Voda se k trávníku i dalším rostlinám a stromům dostává v nočních a brzkých ranních hodinách, tím se snižuje její odpar. Množství vody je možné přesně dávkovat tak, aby byla plně využita, nedochází k plýtvání ani k přebytečnému odtoku vody bez užitku pryč. 

Díky výše zmíněným výhodám se snižuje spotřeba vody na závlahu až o 30 %.

Majitelům zahrad či provozovatelům parků či sportovních areálů se tak snižují náklady na její provoz. Šetří tak nejen finance, ale i vodní zdroje.

Současně se také s pomocí automatické závlahy udržuje zeleň ve městech funkční a životaschopná, díky čemuž pak pomáhá snižovat teplotu vzduchu v horkých letních měsících a zlepšuje kvalitu ovzduší v obcích a městech.

Již při samotném návrhu zahrady navrhneme zavlažovací systém, který bude nejlepší právě pro vás. Na Vaší zahradě se vytyčí, kde budou umístěny postřikovače a kudy povedou výkopy pro uložení potrubí a elektroinstalace. Pokud chcete tento závlahový systém umístit do již založené zahrady, lze sejmout travní drn, který se po zasypání výkopu vrátí zpět.

Provádíme výkopové práce, pracujeme šetrně a nemusíte se tedy obávat, že vám poničíme trávník. Postaráme se také o zazimování, jarní spuštění a další servis.

Zaujaly Vás naše služby?

Dejte nám vědět, o jakou službu byste měli zájem.