Husky

Pořiďte si nejprodávanější centrální vysavač a my Vám k němu dáme záruku 25 let!

Základní informace

Centrální vysavač HUSKY nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů odvádí trubním rozvodem mimo obytné prostory. Po přefiltrování se tento vzduch, na rozdíl od bytových či robotických vysavačů, již nevrací zpět do obytných prostor, ale vyfukuje se mimo objekt. Tím je zajištěna 100% filtrace. Nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu, jako je tomu u mobilních vysavačů, což ulehčuje život nejen alergikům.

Husky řady H2O

Nejpokročilejší centrální vysavač od firmy Husky jde ještě dál. Poradí si s prachem, vodou a navíc je bezúdržbový. Vysavače Husky řady H2O si automaticky dávkují vodu, kterou zvlhčují prach a nečistoty nasávané při samotném úklidu. Ve vodotěsné nádobě vysávací jednotky hlídají množství vody smíchané s prachem elektrody, který při naplnění nádoby přístroj vypnou. Obsah se pak během několika vteřin automaticky odvede přes zpětnou klapku přímo do kanalizace. Ihned poté začne zařízení automaticky znovu vysávat. Tím odpadá jakákoliv další práce spojená s vynášením obsahu nádoby.

Celý systém si samozřejmě zachovává základní vlastnosti bezhlučného vysávání, nevíření prachu, snadné manipulace a velmi vysokého výkonu. Největší předností tohoto systému je absence filtrů nebo filtračních sáčků, čímž je garantován stálý výkon po celou dobu vysávání. Úklidové možnosti centrálních vysavačů řady H2O je možné navíc rozšířit o systém Aqua Pro. Díky tomuto systému je možné umývat podlahy, šamponovat koberce a sedací soupravy, interiéry aut atp..

Zaujaly Vás naše služby?

Dejte nám vědět, o jakou službu byste měli zájem.